Програма лояльности Fishka

Ресторани Pesto Café - партнери програми лояльності Fishka. А отже, всі переваги програми доступні тепер і гостям наших ресторанів. 

Заходьте до нас на сімейну вечерю чи просто на зустріч із друзями, а ми віддячимо вам за те, що ви надаєте перевагу нашій мережі і повернемо 3% від вартості замовлення.

Що таке Fishka?
Fishka - це програма лояльності, що об’єднує понад 4 млн клієнтів, які з карткою Fishka зробили свої щоденні покупки вигіднішими. 
Отримуйте бали за кожну витрачену гривню та використовуйте їх на знижки, поповнення рахунку та цінні винагороди з каталогу.

Як отримувати бонуси за покупки з карткою?
Кожне замовлення у ресторанах Pesto Cafe приноситиме додаткові смачні бонуси, адже ми повертаємо 3% від суми покупки балами на картку Fishka.
Програма лояльності Fishka не діє на доставку Pesto Cafe.

Як ще можна отримувати бонуси з карткою Fishka?
Отримувати бали можна також за користування мобільним зв’язком lifecell, оплату послуг на easypay.ua та за будь-які покупки на ОККО, АЛЛО, PROSTOR, Аптека Доброго Дня та інших партнерів. 
Ще не з Fishka? 
Реєструйтесь у програмі
на myfishka.com 
або у мобільному додатку Fishka

App store https://itunes.apple.com/us/app/my-fishka/id985942531?mt=8
Google play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.myfishka.android&hl=ua

Для того, щоб завжди мати картку під рукою і за кожен похід у Pesto Cafe отримувати бонуси, радимо вам користуватись віртуальною карткою у додатку Fishka.

Детальніше про програму - на myfishka.com

Рекомендовані страви
Останні новини