Благотворительный проект Здійсни Мрію
08 Квітня 2019

Благодійний проект Здійсни Мрію

З радістю повідомляємо, що 09.04.2019 - старт благодійної акції «Здійсни Мрію».
Акція проводиться спільно з телеканалом «1 + 1» і благодійним фондом «Ти не один» в рамках проекту «Здійсни Мрію».

Ми хочемо:
Надати допомогу онко-хворим дітям НДСЛ «ОХМАТДИТ»: зібрати кошти на покупку «СуперМобіля».
Цей автомобіль здійснить мрію 4х-річного хлопчика Романа, підопічного проекту «1 + 1 Media Здійсни Мрію». Рома мріє стати гонщиком.

Команда проекту «Здійсни Мрію» і PESTO CAFE вирішили стати чарівниками, які допоможуть здійснити мрію хлопчика - покататися на супермобіле! Тому ми вирішили зробити реальну модель «супермобіля», яка буде максимально відповідати малюнку хлопчика.

Цей автомобіль буде подарований НДСЛ «ОХМАТДИТ» та допоможе в пересуванні дітей - маленьких супер-героїв, які борються за своє життя
https://wish.1plus1.ua/dreams/mrie-pokatatis-na-supermobili
Отже, це буде реальний електромобіль відомого французького автовиробника на 4 пасажирських місць і місцем для транспортування інвалідного візка. 

Мінівен з просторим салоном, великими вікнами. 

Швидкість - до 130 км /год. За ним буде закріплено постійного водія. Він готовий для безпечного та комфортного перевезення дітей по територирії лікарні на уроки чи процедури - між корпусами або якщо буде потреба -  містом. 

В Охматдиті для нього вже підготовлене паркомісце з розеткою. Автомобіль буде декорований за малюнком хлопчика мрійника Ромчика


Необхідна сума - 470 000 грн
Акція діє до 31.05.19

Способи збору коштів PESTO CAFE:
1. Перерахування в Благодійні фонд "Ти не один" від кожної проданої піци в ресторанах. При замовленні гостем будь-якої піци з меню ресторанів PESTO CAFE - 5 гривень перераховується на покупку «СуперМобіля»
2. Продаж мотиваційних наклейок. Купівля гостями PESTO CAFE акційних наклейок по 20 грн.


Рекомендовані страви
Останні новини
pesto bot
ПЕСТО бот