Піца

Показувати:
Показувати:
Рекомендовані страви

Піца Песто - справа тонка і не всім доступне. І пробувати її потрібно у пестователей італійських традицій. Тобто в Песто Кафе. Тим більше, що доставка піци в Києві - безкоштовна!


І сказати по-правді, ми хочемо, щоб ви подзвонили саме нам. Тому що любителі піци - це особливі гості, а почути своїх, близьких за духом людей завжди приємно.


Отже про піцу, про легендарну цариці сніданку, обіду і вечері. Родовід цієї страви сходить до доісторичних часів, шляхетні предки були помічені на бенкетах древніх греків і римлян. Вони були ще недосконалі, але подавали надії. А пізніше в Європу завезли томати. Саме тоді народилася справжня піца, та сама.


Кажуть, що вже в XVII столітті з'явилися пиццайоло, такі кухарі, замовити піцу у яких могли навіть селяни. А через століття піца потрапила на королівський стіл, і звичайно ж, королі закохалися!


Пізніше Маргарита Савойська, невістка короля Італії, Вітторіо Еммануеле, захотіла власноруч взяти участь в приготуванні піци. Піцу з її участю назвали Маргарита.


Найбільш популярними стали: фірмова піца Песто, піца Цезар і піца Салямі.


Фірмова піца Песто: шинка, моцарелла і базилік, і головне - фірмовий соус, склад якого ми не розголошуємо.


Тому Піца Песто - унікальна і ви не знайдете такої більше ніде. Хіба що десь у віддаленому куточку тихою, але гордої Італії, де є все.


Ось тепер ми можемо спокійно переходити до сервісу доставка піци. Меню, як завжди, настільки багато і різноманітно, що вам може знадобитися допомога у виборі.


Замовити піцу по телефону: (044) 225 33 33.

Доставка піци по Києву безкоштовна!

pesto bot
ПЕСТО бот